KONST / Litografier / Litografi 9201445
nr 920 1445
LITOGRAFI
Peter Paul, EA (konstnärens exemplar), signerad, -89, motivet: 50x64
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 20:23:11
22/10 18:12:12